X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Brak apetytu
Odpowiedz

Brak apetytu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy któraś z was tez ma brak apetytu w 5 miesiącu ciazy? Dodam ze ciaze przechodzę bez zadnych komplikacji, mala zdrowo rośnie, brak wymiotów od poczęcia az do teraz..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA miałam, ale w pierwszym trymestrze. Nie miałam również wymiotów, nawet jak nie miałam nudności to czasem nie miałam ochoty na jedzenie. Minęło samo. Nie zmuszałam się do jedzenia, jadłam to, na co miałam ochotę i w takiej ilości na jaka miałam ochotę :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ