X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ciągłe bóle podbrzusza
Odpowiedz

Ciągłe bóle podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • EWELA Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 25 lipca 2022, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny,
    Szukam jakiegoś wsparcia i słów otuchy...
    Jestem po dwóch poronieniach.
    Teraz 15tc i ciągle boli mnie podbrzusze.
    Już od dłuższego czasu jestem na l4, wypoczywam. Biorę zalecone leki.
    Jednak mam uczycie, że ból podbrzusza jest już stale ze mną. Jest godzina w ciągu dnia, że boli aż czuję to w kręgosłupie, jest chwila ze samo podbrzusze.
    Bóle są różne słabe, mocne, ciągnące, tępe.... Od koloru do wyboru.

    Do ginekologa chodzę co 2 tygodnie, badania w porządku. Na moje słowa, że boli mnie podbrzusze, usłyszałam : to nie dobrze.
    Nic więcej 😐
    Na nospe jestem uczulona, już raz w 7 tc byłam w szpitalu z powodu bólu podbrzusza.
    Tryb oszczędny włączony, ale też nie chce leżeć ciągle jak leniwiec.
    Czytałam na różnych forach, że bóle podbrzusza się pojawia, niektóre kobiety mają je mocne i trwają od samego początku.
    Jak myślcie co mam robić?
    Jak to u Was było?
    Pozdrawiam serdecznie 🌷

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela najlepiej pojechać do szpitala. Oni dadzą ci instrukcje i leki co dalej robić.

  • Monys2588 Koleżanka
    Postów: 127 7

    Wysłany: 10 września 2022, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EWELA@ jak sytuacja u Ciebie?co z bólami?pytam bo ja mam ten sam problem☹️obecnie 21 tydzień...

    monia29
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 28 października 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży miałam bóle podbrzusza od 8tc, cały czas mi się macica napinała. To moja 3 ciąża i na dodatek bliźniacza i też schizuję czy jest ok... brzuch napina się i boli okresowo. Dziś 13+5.

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ