X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ciuszki ciążowe w dobrej cenie
Odpowiedz

Ciuszki ciążowe w dobrej cenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 28 listopada 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam ciuchy ciążowe w bardzo dobrym stanie i dobrej cenie :) firma Happymum lub hm! Rozmiar S,M :) zainteresowane zdjęciami prosze o kontakt :) [email protected]

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • czarna_owca Autorytet
    Postów: 357 269

    Wysłany: 30 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Posiadam ciuchy ciążowe w bardzo dobrym stanie i dobrej cenie :) firma Happymum lub hm! Rozmiar S,M :) zainteresowane zdjęciami prosze o kontakt :) [email protected]

    Z jakiego miasta jesteś? Bo ciuszkami w takim rozmiarze byłabym zainteresowana :)

    mhsv3e5e7kvmf6ta.png
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie dziewczyny ciuszki ciążowe ? Zastanawiam sie nad zakupem przez allegro...z drugiej strony może będzie coś na wyprzedaży w styczniu.

    Macie jakieś doświadczenia z ubraniami, którymi możecie się podzielić ? :)

  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie dziewczyny ciuszki ciążowe ? Zastanawiam sie nad zakupem przez allegro...z drugiej strony może będzie coś na wyprzedaży w styczniu.

    Macie jakieś doświadczenia z ubraniami, którymi możecie się podzielić ? :)

  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zakupiłam ubrania w C&A oraz H&M. Spodnie są w cenach ok 120 -150 zł - nie mało ale ja jestem zadowolona z zakupów. Nawet udało mi się kupić dresowe spodnie ciążowe za chyba 60 zł. Na allegro trochę bałam się kupować, bo nie każde spodnie dobrze leżą, no i ciężko rozmiar dobrać przez internet

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H&M polecam

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a ja nie kupuje jak na razie ubrań ciążowych a mam już spory brzuch. kupuję ciuchy większe, bawełniane sukienki które rozciągają się i okalają brzuszek. Jedynie w co się zaopatrzyłam to rajstopy typowo ciążowe czarne kryjące aby były do spódnicy, sukienki czy dłuższej tuniki. Ponadto zakupiłam getry i zakładam do każdej bluzki, nawet krótkiej. Dobrze się czuję i wygodnie. Jedyne co rozważam to kupno sukienki na sylwestra i podoba mi się ta złota z H&m z netu, ale nie mam pewności czy jak pojadę na sklep to czy będą ją mieli, bo nie zawsze mają wszystko co jest na necie.

  • smerfetkaa Autorytet
    Postów: 256 328

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H&M

    SZYMON <3 <3 <3 <3 ur. 17.06.2016
    f2w3x1hpzzfy4izs.png
  • Jarzebinka89 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam pytanie glownie do mam z Warszawy. Polecacie jakies dobre sklepy z ubraniami ciazowymi? No i dodatkowo, w ktorych sklepam H&M w miescie dostane kolekcje ciazowa?
    Pozdrawiam :)

    #rodzew2018
    p19u3e3kzaje7hnn.png
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jarzebinka89 wrote:
    Czesc dziewczyny, mam pytanie glownie do mam z Warszawy. Polecacie jakies dobre sklepy z ubraniami ciazowymi? No i dodatkowo, w ktorych sklepam H&M w miescie dostane kolekcje ciazowa?
    Pozdrawiam :)
    Ja kupuję w hm w arkadii, tarasach i Łomiankach. Np.w centrum nie mają działu materniti

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • Jarzebinka89 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) to dodam, że znalazlam jeszcze w CH Reduta H&M z dzialem dla mam.

    #rodzew2018
    p19u3e3kzaje7hnn.png
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz fajna wyprzedaż była ☺Załapałam sie na spodenki za 30 zl.i jeansy za 40

    Mama Sowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ