X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Cukierki z alkoholem .
Odpowiedz

Cukierki z alkoholem .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dwóch dni mam cholerne wyrzuty sumienia . Nieświadomie zjadłam cukierki z zawartoscia 2% spirytusu w calym skladzie . Zupelnie tego nie bylo w nich czuc wiec nawet o tym nie pomyslalam a potem przeczytalam sklad ...

    zjadlam ich z 7 pare tygodni temu .... no i jeden 2 dni temu i potem zobaczylam sklad. Internet nastraszył FAS.. dziewczyny w wątku uspokoiły a ja i tak dalej mam okropne wyrzuty sumienia ...

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, jeszcze nie raz będziesz mieć wyrzuty sumienia (a bo za szybko szłam, a bo nacisnęlam brzuch, a bo spałam na plecach czy na prawym boku). To naturalne ale nie daj się zwariować :) w ciąży trzeba być bardziej uważnym ale nie sądzę żeby kilka cukierków z alko zaszkodziło, zwłaszcza że pierwszy trymestr masz za sobą :) ale nie jedz ich więcej :P
    Życzę dużo zdrówka :) i niech Cię już sumienie nie męczy :)

    malgorzatka199 lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ