X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr cytologia a plamienie
Odpowiedz

cytologia a plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosiek77 Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 2 maja 2015, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Mialam 4 dni temu cytologie,lekarz mi powiedzial ze sie "spielam"i ze moge plamic. Zalozyl mi lekarstwo i nie plamilam. Natomist dzisiaj zobaczylam jasno rozowy sluz na papierze. Mialyscie plamienie dopiero po tylu dniach?nic mnie nie boli, mam sie obawiac?

    2nn33e3kahe13vzw.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 2 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to jednorazowe to nie leć do szpitala ale powiedz lekarzowi o tym, gdyby to była świeża krew to jedz na IP. Brązowa i jasnoróżnowa nie świadczy aż tak bardzo o jakimś poronieniu ale co nie oznacza, że nie może ono nastąpić. Obserwuj śluz i powiedz lekarzowi. Gdyby coś się działo to jedz na IP.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze po badaniu gin. a tym bardziej cytologi plamie 2 dni. Najpierw czerwoną krwią ana drugi dzien brązową. Jest to skutek moich mieśniaków.

  • OvuFriend

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. Wpadłam w lekką panikę. 3h po cytologii wyleciało ze mnie sporo śluzu (tyle co i na co dzień) w towarzystwie sporej ilości żywo czerwonej krwi i dwoma skrzepami. Tuż po pobraniu było to jedynie "brudzenie wkładki" na brązowo i tak to sobie wyobrażałam, kiedy ginka mówiła o PLAMIENIU po pobraniu. Ale ta ilość to już chyba nie plamienie.. :/ nie wiem... Czekać, obserwować? Czy już działać? Teraz boję się iść do łazienki i zerknąć co i jak... :(

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się zdarza plamić, bo badaniu ;)

    Martii lubi tę wiadomość

  • Ewuńka Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pobraniu cytologii również miałam dość obfite plemienia, trwało to dwa dni. Lekarz po badaniu uprzedził, że tak może być i nie ma się czym martwić ;)

    Martii lubi tę wiadomość

    Ewuńka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ