X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr czy płeć poznana w 17/18 tc to pewnik?
Odpowiedz

czy płeć poznana w 17/18 tc to pewnik?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak luźno chciałam zapytać, czy jeszcze teraz często zdarzają się pomyłki w określeniu płci dziecka ? :) zdarzyło się którejś, że na tym etapie poznała płeć, a później wyszedł kto inny? :)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz w 12 tc lekarz wstepnie powiedzial ze bedzie chlopiec i w 24 tc potwierdzilo sie :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojej znajomej mowili cala ciaze ze bedzie syn, urodzila corke w dodatku z dziura w sercu i dziecko zmarlo po kilku dniach... Ale ona jest bardzp gruba wiec moze u takich osob gorzej widac na usg

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpoczęłam dziś 17+ tydz i wstępnie chłopak więc zobaczymy czy się potwierdzi za 2 tyg czy nie :) nic na 100% dr nie powiedziała więc najwyraźniej mogą się jeszcze zdarzać 'pomyłki' :)

    f2w3rjjgnbtc8i3h.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 11:47



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose123 wrote:
    Rozpoczęłam dziś 17+ tydz i wstępnie chłopak więc zobaczymy czy się potwierdzi za 2 tyg czy nie :) nic na 100% dr nie powiedziała więc najwyraźniej mogą się jeszcze zdarzać 'pomyłki' :)

    f2w3rjjgnbtc8i3h.png
    ja mam wszystkie objawy na dziewczynkę, przeczucie, które mnie nigdy nie zawiodło też, że to dziewczynka, a w 17+3 dostałam fotkę z usg narządami męskimi :D za tydzień mam połówkowe i zastanawiam się, czy tu coś się jeszcze może zmienić :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, ze na tym etapie mozna sie pomylic co do plci :) choc lekarz z doswiadczeniem i dobrym sprzetem powinien okreslic z duzym prawdopodobiwnstwem czy chlopiec, czy dziewczynka:) ale ja na 100% dostalam potwierdzenie gdzies tak w 21 tyg na polowkowych :)

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Też tak myślę, że połówkowe jest najpewniejsze...tymczasem zostaję z myślą, że to chłopiec.

    Anulka557 u mnie również były przeczucia jak na dziewczynkę...ale jak widać czasami zawodzą hehe :) nie martwi mnie to zbytnio :)

    f2w3rjjgnbtc8i3h.png



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose123 wrote:
    Też tak myślę, że połówkowe jest najpewniejsze...tymczasem zostaję z myślą, że to chłopiec.

    Anulka557 u mnie również były przeczucia jak na dziewczynkę...ale jak widać czasami zawodzą hehe :) nie martwi mnie to zbytnio :)

    f2w3rjjgnbtc8i3h.png
    ja przy dwójce którą mam wiedziałam od początku kto będzie i miałam zawsze racje! do teraz... :) ja parkę już mam także, kto by nie był, byle by zdrowe :)

    Rose123 lubi tę wiadomość

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    ja przy dwójce którą mam wiedziałam od początku kto będzie i miałam zawsze racje! do teraz... :) ja parkę już mam także, kto by nie był, byle by zdrowe :)



    Eeehh to mamy tutaj doświadczoną koleżankę, super! :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose123 wrote:
    Eeehh to mamy tutaj doświadczoną koleżankę, super! :)
    Rose123 a Ciebie czemu na styczniówkach nie ma? unikasz gwaru? heh ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno na połówkowym jest największe prawdopodobieństwo poznania plci w 99%. Pisze w 99%,dlatego ze setki razy lekarze zapewniają ,ze np dziewczynka,a rodzi sie chłopak i na odwrót :/ no niestety,ale tak jest.
    100% pewności NIE MA niestety nigdy...jest tylko prawdopodobieństwo ;-)

    agnieszka00, Irminka1231 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz byl przekonany co do plci jak to mowil na 1000% :D jak sie okaze ze sie pomylil to wymienia mi wyprawke hehe ;) bo praktycznie wszystko juz mam skompletowane:)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po połówkowych póki co zostaje chłopak, znowu mam zdjęcie jego sprzętu, także już chyba nic się nie zmieni :D

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zdanie jest takie że dopóki nie urodzisz to nie jest pewna na 100 % płeć. U mojej kuzynki dzień przed porodem twierdzili że jest dziewczynka a urodził się chłopak. Ja miałam mieć córki i mam, lekarz powiedz mi na około 5 miesiąc. Z kolei ja dopóki nie urodziłam i zanim przecieli pępowinę pytałam o płeć. No boje się pomyśleć, co by było gdyby się okazało mi że całą ciąze miałam córkę a do karmienia przynoszą mi syna :)

    dddodiii lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • adulcova Autorytet
    Postów: 547 155

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 15tc stwierdzono dziewczynkę... i od wtedy nadal nią jest :P

    I <3 German, Sewing and TSL!
    relgdf9hqgugqitx.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adulcova wrote:
    U mnie w 15tc stwierdzono dziewczynkę... i od wtedy nadal nią jest :P
    A przy porodzie...CHŁOPAK :D hahah:-)
    Ostatnio widziałam filmik jak babeczka rodzi...
    Urodziła -pokazują jej malucha i mówią -dziewczynka!!! A ona ze zdziwieniem...DZIEWCZYNKA???????
    I powtorzyla to raz jeszcze,na co lekarz z położną: A nie miała byc dziewczynka???? Myślałam,ze spadnę z łóżka :D
    Chyba najlepiej jest jak kilku lekarzy potwierdzi płeć...
    Bo roznie widza te doktorki :-) Nikt w końcu nie jest idealny i każdy ma prawo do pomyłek :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dwa różne sprzęty, dwóch różnych lekarzy, dwa zdjęcia siuraka :D na moje to już nic innego z tego nie będzie :D
    ale z boku to rzeczywiście musiało komicznie wyglądać dddodiii, gorzej z matką :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ