X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr duszacy kaszel w 17 tc
Odpowiedz

duszacy kaszel w 17 tc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria89(2) Znajoma

Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie mamy,
    Prosze o porady w sprawie bardzo meczacego kaszlu, boje sie ze cos moze stac sie maluszkowi bo mam okropny kaszel. Do lekarza ide dopiero w piatek a kaszel noe daje mi zyc. Czy ktos moze polecic jakis syrop na kaszel dla ciezarnych?

• opóźniona Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam Prenalen i zrobiłam sobie syrop z cebuli. Potem przemienił się w mokry i i tak mnie długo trzymał :/

Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

• ewelia Koleżanka

Wysłany: 4 maja 2016, 23:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, też w 17tc męczyło mnie przeziębienie. Nie stosowałam żadnych leków, za to codziennie piłam imbir, cytrynę, miód, herbatki z sokiem z aronii itp. Tylko ten męczący suchy kaszel nie dawał spokoju zwłaszcza w nocy. Tez robiłam i piłam syrop z cebuli, a później nalewkę z czosnku. Kilka ząbków posiekać, wrzucić do słoika 0,5litrowego, wycisnąć sok z 2 cytryn, dolać przegotowaną letnią wodę(prawie do pełna). Odstawić na 24h w ciepłe miejsce (ja przy grzejniku owinięte w ściereczkę). Później dodać kilka łyżek miodu. wymieszać, odcedzić na sitku czosnek i pić rano i wieczorem po 1-2 łyżce, przechowywać w lodówce:) Nie wiem w końcu co mi konkretnie pomogło ale przeszło:)

ex2b2n0az5d0t4z9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ