X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr duszacy kaszel w 17 tc
Odpowiedz

duszacy kaszel w 17 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria89(2) Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie mamy,
    Prosze o porady w sprawie bardzo meczacego kaszlu, boje sie ze cos moze stac sie maluszkowi bo mam okropny kaszel. Do lekarza ide dopiero w piatek a kaszel noe daje mi zyc. Czy ktos moze polecic jakis syrop na kaszel dla ciezarnych?

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam Prenalen i zrobiłam sobie syrop z cebuli. Potem przemienił się w mokry i i tak mnie długo trzymał :/


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 4 maja 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, też w 17tc męczyło mnie przeziębienie. Nie stosowałam żadnych leków, za to codziennie piłam imbir, cytrynę, miód, herbatki z sokiem z aronii itp. Tylko ten męczący suchy kaszel nie dawał spokoju zwłaszcza w nocy. Tez robiłam i piłam syrop z cebuli, a później nalewkę z czosnku. Kilka ząbków posiekać, wrzucić do słoika 0,5litrowego, wycisnąć sok z 2 cytryn, dolać przegotowaną letnią wodę(prawie do pełna). Odstawić na 24h w ciepłe miejsce (ja przy grzejniku owinięte w ściereczkę). Później dodać kilka łyżek miodu. wymieszać, odcedzić na sitku czosnek i pić rano i wieczorem po 1-2 łyżce, przechowywać w lodówce:) Nie wiem w końcu co mi konkretnie pomogło ale przeszło:)

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ