X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Duszność
Odpowiedz

Duszność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Czy Wy też macie duszność? Od 2 dni mam problemy z mówieniem. Najgorzej w momencie gdy stoję i mówie. Nie mogę wówczas zaczerpnąć powietrza i oddycham jakbym chwile wcześniej biegła. Martwię się, bo w pracy muszę dużo mówić a na prawdę sprawia mi to wysiłek.

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, też tak miałam:) Wydaje mi się, że to całkiem normalne :) później nauczysz się oddychać tak żeby tej zadyszki nie mieć - cierpliwości i nie skupiaj na tym zbytniej uwagi. Przejdzie :)

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) martwiłam się, ze coś ze mną nie tak ;p. Głupio mi dzisiaj było gdy w pracy nie mogłam się prawidłowo i płynnie wypowiedzieć xD, ale w takim razie musze trochę zwolnić tempo i spokojniej podejść do pracy :)

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam takie problemy, wrażenie jakbym nie do konca mogla zaczerpnąć powietrze. Ziewanie tylko ulge przynosi, no ale ile mozna ziewać ;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ