X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Gdzie druga nóżka?
Odpowiedz

Gdzie druga nóżka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam sytuacja ? wszystko ok ? sa dwie nózie

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym poszła do innego Gina i podgląd 3D !!

    ja miałam genetyczne 11t5d i lekarka dała mi podgląd 3D i malec wyglądał jak by siedział na tronie heheh
    Pozdrawiam

    Lekarze sami sieją panikę !!!!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ