Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Grzybica, tabletki dopochwowe a seks
Odpowiedz

Grzybica, tabletki dopochwowe a seks

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane. Która z was miała przepisane tabletki dopochwowe na grzybicę ?? I pytanie nr 2: Kiedy po zakończeniu opakowania można zacząć współżycie ?? Kurację kończę jutro i zastanawiam się czy można się poprzytulać w weekend. Pozdrawiam

    dev255pr___.png
  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam przepisaną właśnie nystatynę, wcześniej pimafucin ale niezbyt skuteczny. Wydaje mi się, że w weekend spokojnie możesz. Warto dla ostrożności z prezerwatywą, albo probiotyk jeszcze zaaplikować. to dziadostwo lubi wracać :(

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Przyjmuję probiotyk 2x dziennie doustnie czy to wystarczy ??

    dev255pr___.png
  • Owca123 Autorytet
    Postów: 499 1395

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Tez walczę z grzybicą od dwoch miesięcy. Brałam natamycyne, zel MultiGyn, i ostatnio skończyłam nystatyne i znów wróciło dziadostwo... Mam wrażenie, ze nic na nią u mnie nie działa :( Co Wam pomogło? Jakie probiotyki stosujecie?
    Goździnka, ja bym nie ryzykowala i użyła gumki.

    atdc73sbmadonc8u.png
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko gumki wchodzą w grę, bo mąż wkręcił sobie, że może wywołać skurcze ;) Ja biorę najzwyklejsze probiotyki takie doustne. Najlepsze, że moja grzybica jest/była całkowicie bezobjawowa :)

    dev255pr___.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ