X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Jaki w dotyku jest brzuszek ciazowy?
Odpowiedz

Jaki w dotyku jest brzuszek ciazowy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w tytule- jaki powinien byc brzuszek miekki czy raczej napiety, twardawy i sprezysty?

  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba zależy od tego jaką się miało figurę. Ja miałam płaski brzuszek i teraz w 17 tygodniu mam raczej napięty brzuch.

    malgorzatka199 lubi tę wiadomość

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez mam raczej napiety i czasem mnie to troszke stresuje. Przed ciaza nie bylam chuderlakiem, ale brzuch mialam plaski raczej.

  • megi.waw Koleżanka
    Postów: 83 19

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey.
    Ja mam teraz napięty ( przy wzdęciach ) a ogólnie sprężysty. Jestem z natury wysokim chuderlakiem, bez brzucha ;) Brzuszek od ok 2 tyg ładnie już się uwypuklił .a to dopiero końcówka 14 tyg.

    atdchdgecpqvyb8k.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ