X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kłucia brzucha i pochwy 24tc
Odpowiedz

Kłucia brzucha i pochwy 24tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alegna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 października 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Czy spotkałyście się u siebie, bądź u kogoś z kłuciem brzucha, czasem pachwin a nawet pochwy? Mnie to dotyczy od paru dni, nie jest to jakieś szczególnie bolesne, bardziej niekomfortowe i niespodziewane.
    Byłam na wizycie kontrolnej w środę, wszystko z maluszkiem dobrze a Pani Doktor powiedziała, że jest to spowodowane rosnąca macicą, mam bać nospę, magnez a jeśli będzie bardzo uciążliwe i bolesne to udać się na izbę przyjęć.
    Stad moje pytanie, jak to było u Was, i do kiedy ta uciążliwość jest normalna a kiedy powinna już niepokoić. ☺️

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 12 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Ja również czasem mam takie kłucie w brzuchu. Mój doktor twierdzi, że to normalne i może tak być do samego końca bo macica przecież co raz bardziej się powiększa. Jeśli to są sekundowe bóle, które przechodzą to jest normalne. Więc tego się trzymam. :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ