X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kłucie, jakby szpilką w pochwie
Odpowiedz

Kłucie, jakby szpilką w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też odczuwam czasem takie kucia w macicy/ szyjce - nie wiem :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kocimięta Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też coś takiego odczuwam i podobno to normalne i związane z rozciąganiem się macicy:)

    Nasze Maleństwo <3 <3 <3 <3 cs
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam cos takiego jak wy opisujecie i sie zastanawiam co to jest 1 pierwszej tego tak szybko nie odczuwałam dopiero w 40 tc i pojechałam do szpitala tam zostawili mnie na porodówce zrobili cc bo nie było tetna wiec za kazym razem jak to odczuwam strasznie sie boje i panikuje

    Kamiisia lubi tę wiadomość

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Staraczka26** Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też odczuwam takie kłucia- są obecnie dość silne, ale nie wiem czy to ciąża bo testu nie robiłam jeszcze. Mam nieregularne i w zasadzie jakoś sobie głowy nie zaprzątałam. Gdzieś jakieś drobne plamienia miałam w trakcie cyklu, takie różowawe śluzy i inne- nic nadzwyczajnego. Najgorzej było wczoraj wieczorem, niby ból, nie ból, taki kłująco, świdrujący...Po no-spie przeszedł bez problemu- mogę siedzieć. Ale jak mnie zakuło to aż mi się gorąco zrobiło i ciemno przed oczami zrobiło. Dziś jest mój 46 dc i wybieram się do ginekologa bo w końcu nie wiem jak mam traktować te bóle...Poza tym mdli mnie w żołądku i jakoś tak mi dziwnie. Poszłabym spać najlepiej, a niedawno wstałam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie kłucie w 12 tygodniu i też się zastanawiamy co to. Napisałam fo mojego lekarza, zobaczę co mi odpowie. Ale jakoś nie martwię się, bo czuje, ze to nic niepokojącego

    maciejka89 lubi tę wiadomość

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam takie klucie od mniej wiecej poczatku 2 trymestru. Wizyta dopiero za 2 tygodnie. Nie wiem czy panikowac i zglosic sie do lekarza, czy jednak przyjac ze to normalne?
    Od czasu do czasu cos takiego mnie zakluje, podobnie jak cos w okolicy jakby jajnikow.
    Czy lekarz tez Wam potwierdzal, ze to kopniaki? ;]

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Mayolin Ekspertka
    Postów: 171 145

    Wysłany: 6 października 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie kłucia w pochwie, w I trymestrze częściej, teraz w II już rzadziej. Lekarz nie stwierdził nic niepokojącego, najprawdopodobniej skutek rozciągania się więzadeł.

    f2w3flw16652lysf.png
  • Carisma Koleżanka
    Postów: 87 13

    Wysłany: 6 października 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam - od czasu do czasu uczucie jakby szpileczki wbijanej w szyjkę macicy lub w tych okolicach. Ukłucie trwa 2-3 sekundy i mija. Byłam wczoraj akurat na wizycie u mojej ginekolog i wszystko jest ok - szyjka ładna, długa, zamknięta. Jestem w 16 tygodniu ciąży :)

  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 7 października 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie czucia jakies dwa tygodnie temu a tydzień temu byłam u lekarza i wszystko dobrze, dzidzia pięknie rośnie :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ