X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kopniaki w cewkę moczową
Odpowiedz

Kopniaki w cewkę moczową

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sagusa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was miała coś podobnego ? Jestem w 24 tyg., pierwsza ciąża,, czuję intensywnie jak maluszek się rusza. W pewnych momentach mam wrażenie jakby kopał mnie w cewkę moczową... Towarzyszy temu wrażenie jakbym zaraz miała zacząć oddawać mocz.
    Dajcie znać czy u Was też tak było ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba tak jest, ale nie jestem pewna..:)

    po prostu w pewnym momencie ,NAGLE ciśnie mnie pęcherz i muszę iść do toalety,a poleci pare kropel .

  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie uczucie jest całkowicie normalne. Ja tez czasem czuje jakbym dostawała gdzieś we wnętrznościach więc spokojnie ;) teraz w 30 tyg coraz mocniej czuje jak mi się maluch dobiera do pęcherza. I dokładnie. Jak pęcherz nie jest przepełniony to powstaje tylko odczucie że chce się siku, przy napełnionym potrafi polecieć od tak kilka kropel po takim kopniaku.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • sagusa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 3 maja 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ