X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Krwawienie w 15 tygodniu
Odpowiedz

Krwawienie w 15 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ewcia123 Koleżanka
    Postów: 34 18

    Wysłany: 1 maja, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Ja wiem że jeśli przeforsuje się organizm to może dojść do plamienia. Nie mam pojęcia w jakiej intensywności tańczysz, lekarze też tego nie wiedzą, myślę że podają ci taką przyczynę jaką uważają za prawdziwą. 🤷 Z pewnością zrobiłabym dodatkowe badanie u jakiegoś lekarza z bardzo dobrą opinią, albo zapisałabym się do kliniki w której robiłam prenatalne. Tam mają mega sprzęt i mogę zobaczyć coś czego zwykły ginekolog nie dostrzeże. Oczywiście to zrobiłabym ja. Powodzenia

    Polezalam 2 dni i wszystko się uspokoiło, albo minęło już po prostu kilka dni od startu plamienia i samoistnie się wykanczalo. Na teraz jeszcze się baardzo oszczędzam. Tylko delikatne spacery. Sporo odpoczynku. Ogólne samopoczucie mam fantastyczne, na szczęście.
    Obstawiam uszkodzenie mechaniczne podczas współżycia a potem trzykrotne USG transwagionalne w tygodniu, które nie pomogły pewnie w wyciszeniu tego. Jestem dobrej myśli🙏

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ