X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Krwiak w 12 tygodniu
Odpowiedz

Krwiak w 12 tygodniu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Pomarańczowa Koleżanka
  Postów: 59 14

  Wysłany: 8 września 2022, 15:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć. Piszę do Was, bo być może ktoś miał taką sytuację albo coś doradzi :( jestem w 13 tyg ciąży (12+1). To moja pierwsza ciąża, nie było łatwo mi w nią zajść. Do tej pory wszystko było ok. Na prenatalnych piękny dzidziuś, skakał, szalał na badaniu. Pierwszy raz po badaniach odetchnęłam i zaczęłam cieszyć się ciążą jak zobaczyłam, że już ma rączki, nóżki, że już tak bardzo przypomina dziecko. Dzień po prenatalnych zauważyłam u siebie przy podcieraniu lekko pomarańczowy śluz. Udałam się na szybką kontrolę. Okazało się, że jest krwiak. Co prawda malutki, około 1 cm, ale lekarka powiedziała, że musi dać mi duphaston na podtrzymanie i nospe i żebym się oszczedzala. Załamałam się. Nagle ze zdrowej ciąży, poczulam, że z dnia na dzień ciąża jest zagrożona :( kontrolę mam za 2 tyg. Plamienie było jednorazowe i było go tak mało, że nawet nie wiadomo czy było od krwiaka. Odpoczywam sporo, ale leżenie chyba jeszcze gorzej działa mi na psychikę. Boję się, że stracę dziecko teraz, kiedy właśnie zaczęliśmy się nim cieszyć :( czy ktoś miał wykrytego krwiaka w 2 trymestrze? Jakie są szanse, że się wchłonie ?

 • ....i Przyjaciółka
  Postów: 82 86

  Wysłany: 17 października, 18:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej.
  Właśnie u mnie się wydarzyła podobna sytuacja tylko w 13+1.
  Czytałam w innych wątkach, chyba wszystko ok z dziziusiem ?
  Na prenatalnych też było czysto a tydzień po niespodzianka.

  8.08 beta 18
  11.08 beta 76.8
  26.08 crl 0.37 ❤️ 6tc+0


  <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;18;11/st/20240420/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/bb57/preg.png"></a>
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ