X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Krwiak w 12 tygodniu
Odpowiedz

Krwiak w 12 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pomarańczowa Koleżanka
    Postów: 59 14

    Wysłany: 8 września 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Piszę do Was, bo być może ktoś miał taką sytuację albo coś doradzi :( jestem w 13 tyg ciąży (12+1). To moja pierwsza ciąża, nie było łatwo mi w nią zajść. Do tej pory wszystko było ok. Na prenatalnych piękny dzidziuś, skakał, szalał na badaniu. Pierwszy raz po badaniach odetchnęłam i zaczęłam cieszyć się ciążą jak zobaczyłam, że już ma rączki, nóżki, że już tak bardzo przypomina dziecko. Dzień po prenatalnych zauważyłam u siebie przy podcieraniu lekko pomarańczowy śluz. Udałam się na szybką kontrolę. Okazało się, że jest krwiak. Co prawda malutki, około 1 cm, ale lekarka powiedziała, że musi dać mi duphaston na podtrzymanie i nospe i żebym się oszczedzala. Załamałam się. Nagle ze zdrowej ciąży, poczulam, że z dnia na dzień ciąża jest zagrożona :( kontrolę mam za 2 tyg. Plamienie było jednorazowe i było go tak mało, że nawet nie wiadomo czy było od krwiaka. Odpoczywam sporo, ale leżenie chyba jeszcze gorzej działa mi na psychikę. Boję się, że stracę dziecko teraz, kiedy właśnie zaczęliśmy się nim cieszyć :( czy ktoś miał wykrytego krwiaka w 2 trymestrze? Jakie są szanse, że się wchłonie ?

  • ....i Ekspertka
    Postów: 170 149

    Wysłany: 17 października 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Właśnie u mnie się wydarzyła podobna sytuacja tylko w 13+1.
    Czytałam w innych wątkach, chyba wszystko ok z dziziusiem ?
    Na prenatalnych też było czysto a tydzień po niespodzianka.

    8.08 beta 18
    11.08 beta 76.8
    Czekamy na dziewczynkę w kwietniu

    preg.png
  • Uszas Debiutantka
    Postów: 10 9

    Wysłany: 27 lutego, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ale się niestety nie wchlonal. Zmniejszył się ale moja gin mówi że taki mój urok. Siostra też miała w ciąży krwiaki. Ja nie leżę normalnie funkcjonuje bez przemęczania. Teraz niedługo zacznę 15 tydz

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ