X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kwas moczowy
Odpowiedz

Kwas moczowy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któraś z was miała te badanie? I lekarz byl na tyle mądry że wytłumaczyl o co chodzi?

• polkosia Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam i niestety miałam dużo ponad normę. Kazali mi ograniczyć mięso w diecie i niedługo będę sprawdzać.

A jaki wynik u Ciebie?

Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ja miałam i niestety miałam dużo ponad normę. Kazali mi ograniczyć mięso w diecie i niedługo będę sprawdzać.

A jaki wynik u Ciebie?

Troche pozno pisze bo dlugo bylo bez odpowiedzi, zmienilam lekarza na normalnego i powiedzial ze te badanie nie jest potrzebne i wszystko ok a od tego lekarza ktory dal skierowanie wszystkie ciezarne uciekaja

• Rose123 Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak nie do końca niepotrzebne :)
    Ja mam aktualnie zlecony i kwas moczowy i elektrolity (i cos jeszcze) po to aby zobaczyć jak funkcjonują nerki. Choruje na kamice nerkowa wiec lepiej sprawdzic niz pozniej wyladowac w szpitalu z czyms powazniejszym :) A lekarz to pewnie kwestia indywidualna :)

atdc20mm0yebl2pl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ