X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kwas moczowy
Odpowiedz

Kwas moczowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któraś z was miała te badanie? I lekarz byl na tyle mądry że wytłumaczyl o co chodzi?

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam i niestety miałam dużo ponad normę. Kazali mi ograniczyć mięso w diecie i niedługo będę sprawdzać.

    A jaki wynik u Ciebie?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ja miałam i niestety miałam dużo ponad normę. Kazali mi ograniczyć mięso w diecie i niedługo będę sprawdzać.

    A jaki wynik u Ciebie?

    Troche pozno pisze bo dlugo bylo bez odpowiedzi, zmienilam lekarza na normalnego i powiedzial ze te badanie nie jest potrzebne i wszystko ok a od tego lekarza ktory dal skierowanie wszystkie ciezarne uciekaja

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak nie do końca niepotrzebne :)
    Ja mam aktualnie zlecony i kwas moczowy i elektrolity (i cos jeszcze) po to aby zobaczyć jak funkcjonują nerki. Choruje na kamice nerkowa wiec lepiej sprawdzic niz pozniej wyladowac w szpitalu z czyms powazniejszym :) A lekarz to pewnie kwestia indywidualna :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ