X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr L4 symbol B bez zaswiadczenia ...jaka wypłata?
Odpowiedz

L4 symbol B bez zaswiadczenia ...jaka wypłata?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żania Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 września 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje pytanie jest takie poszłam na l4 oczywiście z powodu ciązy wiec mam na nim symbol B wreczyłam je pracodawcy mowiąc mu ze jestem w ciązy i musze isc na zwolnienie nie dawałam mu jednak zadnych zaswiadczeń od lekarza o tym ze jestem w ciązy czy sam symbol B na l4 daje mi prawo do 100procent wynagrodzenia ?

    Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...
    f2w33e3k4eitcb0h.png
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 7 września 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żania wrote:
    Kochane moje pytanie jest takie poszłam na l4 oczywiście z powodu ciązy wiec mam na nim symbol B wreczyłam je pracodawcy mowiąc mu ze jestem w ciązy i musze isc na zwolnienie nie dawałam mu jednak zadnych zaswiadczeń od lekarza o tym ze jestem w ciązy czy sam symbol B na l4 daje mi prawo do 100procent wynagrodzenia ?
    Tak

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dostaniesz 100%

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 7 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    symbol B dotyczy zwolnienia i tego ile procent będzie Ci go wypłacane. W twoim przypadku jak najbardziej 100%.
    Natomiast zaświadczenie dla pracodawcy ma na celu wyegzekwowanie praw pracy jakie należą się kobiecie w ciąży

    Ewela87, Żania lubią tę wiadomość

  • Żania Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 września 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane Za wszystkie odpowiedzi

    Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...
    f2w33e3k4eitcb0h.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ