X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Leki podtrzymujące ciąże…. Pomocy
Odpowiedz

Leki podtrzymujące ciąże…. Pomocy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnGI 86 Nowa

Wysłany: 8 września 2021, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem aktualnie w 14tyg i 5dni po in vitro, od początku ciąży jestem na 6 tabletkach luteiny dopochwowo, 1 tabletce progesteronu besis i 2 zastrzykach prolutexu. Lekarz każe mi w 16 tygodniu odstawić te leki. Czy któraś tez miała takie zalecenia? Czy takie drastyczne odstawienie nie wpłynie negatywnie na ciąże? Jestem po 2 poronieviach wiec Proszę o pomoc bo zaczynam panikować…

• Stokrotka 86 Autorytet

Wysłany: 10 września 2021, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, też jestem po invitro. Ja schodziłam z leków stopniowo jednocześnie kontrolując poziom progesteronu. 16 tc to teoretycznie już czas gdy łożysko jest w stanie wyprodukować wystarczającą ilość hormony. Ja leki brałam do bodajże 11 tc.
    Jeżeli masz możliwość to zbadaj czy twój poziom proga jest ok i raczej odstawiaj leki stopniowo obserwując jak reaguje twój organizm.

16-01-2022 - synek💙
  • AnGI 86 Nowa

Wysłany: 11 września 2021, 23:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka 86 Dziękuje za odpowiedz i pomoc 😘

Stokrotka 86 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ