X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Magnez 19 tydzien
Odpowiedz

Magnez 19 tydzien

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy poza witaminami dla kobiet w ciazy bierzecie dodatkowo jakis magnez??? Ja biore femibion natal 2 plus (75mg magnezu) i zastanawiam sie czy nie powinnam brac czegos jeszcze. Miewam skurcze lydek i czasem pobolewa mnie brzuch jak na okres

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję z tym pytaniem zwrócić się do swojego lekarza.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 niestety tylko w polsce lekarze przepisuja tone lekow w ciazy, tutaj gdzie jestem lekarze sa przeciwnikami faszerowania sie tabletkami, poza tym lekarza w calej ciazy widzisz na oczy raz.
    Ps. Nie jestem dzieckiem i gdybym tylko miala mozliwosc zwrocenia sie do lekarza z tym pytaniem na pewno bym to zrobila...

    Gusia28 lubi tę wiadomość

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba że tak. Bierz magnez, mnie też zaczęły męczyć w ciąży skurcze łydek. Wina rosnącej macicy :)

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie pijesz kawy to warto brać min. 200 mg magnezu na dobę. Jak pijesz kawę to więcej, bo kawa wypłukuje. Ja piję 1 kawę dziennie i mi gin zaleciła brać 300 mg magnezu na dobę, a jak mam jakieś skurcze mimo to to śmiało mam brać 400 mg nawet ;) I polecam Magne B6, bo magnez zdecydowanie lepiej się wchłania w towarzystwie witaminy B6, ew. jakiś inny a poza tym inne źródło B6 (często w witaminach ciążowych jest) :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Mia21 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę Aspargin 2x2 i skurcze łydek minęły :) a budziły w nocy...

    m3sxskjocy1o0f5x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ