X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Najlepsza wartość TSH drugi trymestr/początek trzeciego
Odpowiedz

Najlepsza wartość TSH drugi trymestr/początek trzeciego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobiety,
    mieszkam za granicą i dla tych lekarzy za wartość okej uważa się taką, która mieści się w normach. Kiedy byłam pod opieką endo w Polsce to mówiła mi co innego.. ze najlepsze tsh dla mnie to wartość 1,5-2. Oczywiście wtedy jeszcze nie byłam w ciąży. Ale mam pytanie, czy może któraś z Was ma wiedzę od lekarza jaka jest najlepsza wartość tsh w drugim trymestrze ciąży? Za tydzień zaczyna mi sie trzeci

  • Werson Ekspertka
    Postów: 199 64

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja właśnie kończę 2 trymestr, ale niecały miesiąc temu jak robiłam TSH i FT4 to moja endo mówiła, ze mam idealne wyniki. Moje wyniki z ostatniego badania ( 3 sierpnia) FT4 1,28 TSH 1,38
    Teraz jestem 17+3 i w środę idę zrobić kolejne badanie. Ja widzę się z moja endo raz w miesiącu z nowymi wynikami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2023, 12:17

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ