X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Nietypowy ból w podbrzuszu podczas ruchu.
Odpowiedz

Nietypowy ból w podbrzuszu podczas ruchu.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • klaudia382 Przyjaciółka
  Postów: 362 22

  Wysłany: 22 lutego 2018, 22:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moim zdaniem nie powinno się tak patrzeć na ciążę. Medycyna jest tak rozwiniętą że mamy naprawdę duży wpływ na przebieg ciąży. Jeśli nic bym nie robiła w kierunku pomocy mojemu dziecku miałabym do siebie wyrzuty sumienia że mogłam coś zrobić. I tak obeszlam tutaj medycynę jak tylko mogłam działam na własną rękę jeżdżę po każdym lekarzu jaki tu istnieje gdyby nie to nie dostałaby luteiny która bardzo mi pomogła mogłam powiedzieć że nic się nie da zrobić a jednak dało się tylko kosztuje to dużo wysiłku.

  klz9h371w1o7q62n.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ