X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ODKUPIĘ FEROPLEX - PILNE!!!
Odpowiedz

ODKUPIĘ FEROPLEX - PILNE!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Truskawka93 Debiutantka
    Postów: 16 1

    Wysłany: 10 lipca 2022, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy ktoś z Was ma na sprzedaż żelazo w tabletkach Feroplex? Niestety recepta była ważna jeden dzień a nie mogłam go kupić. ;/ U lekarza czeka się długo na swoją kolejkę a następną wizytę mam dopiero za dwa tygodnie. ://

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2022, 11:27

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ