X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Plamienia z odbytu..26tc...
Odpowiedz

Plamienia z odbytu..26tc...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laskotka Koleżanka
    Postów: 98 12

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem załamana...
    W pierwszej ciąży jak i w tej dokuczają mi zaparcia,tymbardziej, że biorę żelazo, witaminy,a wcześniej jeszcze kilka msc progesteron. Różnymi sposobami próbowałam z nimi walczyć, raz jest gorzej, raz lepiej. Teraz przy nerwach dużych udaje mi się załatwić,stres zawsze wpływał na mnie pobudzająco na jelita..ale kilka razy zauważyłam przy dużym zaparciu krew/plamienie na papierze..krew widać, że jest żywoczerwona,świeża. Nie wydaje mi się by była w kale, ale ja jestem przerażona...panicznie boje się, że to rak bo w końcu w ciąży wszystkie choroby się nasilają.. Boje się diagnozy u lekarza, boje się iść z tym problemem...

    Starania od września 2014r.
    Mama 7letniej Magdalenki.
    PCOS,niski progesteron, brak rosnących pęcherzyków, cienkie endo
    2.02.2015r- ciąża biochemiczna..
    Stymulacja i walka, w lipcu cud! 2 kreski!
    Oczekujemy naszej Iskierki Nadzieji - marzec 2017
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy zaparciach oraz w ciąży częste są hemoroidy... wiem że w ciąży można stosować procto glyvenol, ale jedynie postać w kremie (nie czopki) i dopiero od 2 trymestru. Najlepiej zapytaj ginekologa albo pani aptekarki. Wypróbuj leki i zobaczysz czy będzie poprawa, mnie się pojawił taki problem ale dopiero po porodzie, jednak też całą ciążę męczyłam się z silnymi zaparciami. W tej ciąży teraz nie mam zaparć i nie mam póki co tego typu problemów. Głowa do góry! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laskotka, to nie jest żaden rak, na pewno to są hemoroidy :). U kobiet to częsta przypadłość, jak się ma zaparcia. Sama mam ten problem.

  • Laskotka Koleżanka
    Postów: 98 12

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak się dokładnie objawiaja u Was te hemoroidy? Jest jakiś ból albo coś?

    Starania od września 2014r.
    Mama 7letniej Magdalenki.
    PCOS,niski progesteron, brak rosnących pęcherzyków, cienkie endo
    2.02.2015r- ciąża biochemiczna..
    Stymulacja i walka, w lipcu cud! 2 kreski!
    Oczekujemy naszej Iskierki Nadzieji - marzec 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być pieczenie, ból, swędzenie odbytu, krew pojawić się przy wypróżnianiu - inaczej to żylak odbytu. Tak jak wyżej koleżanka pisze, że można stosować czopki, aby złagodzić objawy.

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duze znaczenie ma tez ruch I picie duzych ilosci wody, to wszystko wplywa na poprawe pracy jelit I zmniejszenie zaparc. Mi pomagalo tez jedzenie calego grejfruta rano przed sniadaniem, moja kolezanka musiala zjesc minimum 4 jablka dziennie zeby nie miec zaparc, szukaj co tobie pomoze. Powodzenia!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ