X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr podejrzenie pępowiny dwunaczyniowej
Odpowiedz

podejrzenie pępowiny dwunaczyniowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bold Koleżanka
    Postów: 45 36

    Wysłany: 19 lipca 2023, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was miała pępowinę dwunaczyniową? Ja mam podejrzenie po usg w 12 tyg. ciąży (pewność podobnież jest ok. 18 tyg.). Dwóch lekarzy zapewniało mnie, że nie jest to wada raczej anomalia i mieści się w granicach normy. Wszystkie inne wyniki w normie, PAPPa b. dobra. Tętno płodu w 11 tyg. 173, w 12 tyg. 174 uderzeń/minutę. Będę wdzięczna za wszystkie informacje i Wasze doświadczenia.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ