X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Podwyższone NT... proszę o radę..
Odpowiedz

Podwyższone NT... proszę o radę..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nora90 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 18 marca 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie przyszłe mamy. Po wczorajszych badaniach prenatalnych nieco się zmartwiłam. Przy CRL 5,56 cm, wyszło NT 1,5. Lekarz mnie poinformował że NT jest nieco podwyższone i skierował mnie na dalsze badania, z krwi z uwagi na zwiększone ryzyko wad genetycznych. Kość nosowa prawidłowa, inne parametry rownież, jedynie bicie serca podwyższone do 176/min. Czy powinnam się bardzo martwić? Moje pierwsze dziecko NT miało 1,4 ale CRL było 6 cm. Czy to aż taka duża różnica?

  • Drzemka Autorytet
    Postów: 767 416

    Wysłany: 19 marca 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie rozumiem dlaczego podwyższone? Ja przy prawie identycznym crl miałam NT 1,7. Nikt nie mówił nic ze jest podwyższone?

    Kuba jest już z nami 🙂 16.05.2020
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ