X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr popuchnięte stopy
Odpowiedz

popuchnięte stopy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakies sposoby na opuchnięte stopy?? i czy w ogole któras ma z tym problem juz teraz? jestem w 22 tc i zawsze moje stopy były szczupłe a teraz... nie spodziewałam sie takich problemów na tym etapie ciąży:-(

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj nogi w górze kiedy tylko możesz... siedząc, leżąc. U mnie jak narazie pomaga :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 18:17

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nogi popuchnięte jak balony i wyglądają jak u słonia,narazie nie znalazłam patentu na opuchliznę :-(

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i ograniczcie sól do minimum :-) Może coś pomoże

    justa1234 lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj skąd ja to znam :( Mam to samo przy tych upałach wraz z bólem...ale od wczoraj jest dobrze póki pogoda daje odetchnąć więc mam nadzieję że to spowodowane było upałami i będzie już ok :) A właśnie pomagało leżenie z nogami do góry ale niestety nie na długo

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokrzywa dwa razy dziennie- pomaga sie pozbyc wody i pić bardzo duzo trzeba. podobno pomaga tez moczenie stóp w wodzie z solą. zimne okłady i nogi w górze. Miałam dwa dni krytyczne, stopy mi się z butów wylewały, zaczęłam wiecej pić i pokrzywkę w ciagu dnia 2 razy i przeszło jak ręką odjął:)

    21.10.2015 Leon <3
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomagał prysznic -latam raz ciepła raz zimna wodę na nogi,od łydek w dół. Pobudza krążenie i trochę pomaga. Oprócz tego nogi w górze :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ