X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Poszerzeenie tylnych rogów komór bocznych
Odpowiedz

Poszerzeenie tylnych rogów komór bocznych

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • karoleczka Przyjaciółka
  Postów: 61 38

  Wysłany: 26 sierpnia 2022, 13:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę Was serdecznie o pomoc.
  Dzisiaj na badanie połówkowym lekarz wykrył, że rogi tylne komór bocznych są poszerzone. Norma max. 10. U Małego 11.1 i 11.09. Kazał kontrolować, czy nie przyrasta. Poinformwał, żw istnieje ryzyko przyrostu, a to może wiązać się z wadami typu wodogłowie, porażenie mózgowe. Pocieszył tez, że może się okazać, że będzie malało - bo ten płyn rdzewniowy ciągle krąży i następnym usg okaże się, że poziom jest niższy lub po prostu pozostał bez zmian. Zlecił badanie na toskoplazmozę celem wykluczenia infekcji. Czy któraś z Was miałą lub zna podobny przypadek? Jestem po prostu załamana...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ