X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr PROBLEM Z PRACODAWCĄ I ZWOLNIENIAMI
Odpowiedz

PROBLEM Z PRACODAWCĄ I ZWOLNIENIAMI

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ma90 Debiutantka
  Postów: 8 3

  Wysłany: 4 listopada 2016, 16:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Drogie Panie. Oczekując już miesiąc czasu na pieniądze z ZUSU wybrałam się dzisiaj do nich osobiście dowiedzieć się o co chodzi. Pani poinformowała mnie, że od SIERPNIA!!! nie wpłyneło ani jedno zwolnienie! Dzwoniąc do pracodawcy dostałam informację,że księgowa przebywa w szpitalu, a wszystkie moje zwolnienia są u niej w biurze do którego nie mają dostępu! poinformowali mnie tylko, że w nablizszym czasie nie ma mozliwosci zeby je stamtąd zabrać. ZUS rozkłada ręce i mam czekać. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Jakie mogę podjąć kroki? Za trzy miesiące termin porodu i zakupy dla córeczki naglą.

  Monia
 • GRANAT Autorytet
  Postów: 458 404

  Wysłany: 13 listopada 2016, 00:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Totalna nieodpowiedzialność pracodawcy.Zaświadczenie jest wystawiane przez lekarza z dwiema kopiami. On swój oryginał przekazuje też do ZUS, a kopię wręcza tobie, drugą kopię musi przechowywać przez 3 lata. Możesz próbować tędy, ponieważ niedostarczenie zwolnienia wystąpiło z przyczyn niezależnych od ciebie. Musisz sprawę wyjaśnić ponieważ ZUS ma prawo obniżyć świadczenie ze względu na niedostarczenie go w ciągu 7 dni od wystawienia. Ale jak wspomniałam to nie była twoja wina. Współczuję stresu.

  Tym razem udało się!!!
  niemowle.gif
  Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
 • ma90 Debiutantka
  Postów: 8 3

  Wysłany: 15 listopada 2016, 10:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zwolnienia juz dostarczylam. Dzisiaj otrzymalam wiadomosc ze kolejny problem jest z drukiem z-3 i odesłali go do pracodawcy. Dziwi mnie to ze owy druk przegladaly dwie panie i nie mialy zadnych zastrzeżeń. Czyli czeka mnie kolejne opóźnienie. Jak tu się cieszyć zbliżającym sie narodzinami upragnionej córeczki?

  Monia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ