X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr SKLEP dla niemowląt POZNAN
Odpowiedz

SKLEP dla niemowląt POZNAN

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś coś wie ? :D gdzie ciuszki, wózki itp ? :)

  • AqusiQ Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 października 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam OLX i zawęzić do Poznania lub okolic. Kupiłam ciuszki za 200 zł, łącznie z zimowymi kombinezonami, śpiworkami, rożkiem, bluzami, dosłownie wszystko. Od 0-3m (min po 9 sztuk z rodzaju mi wyszło jak policzyłam) plus jeszcze raz tyle 3-12m w bardzo dobrym stanie, od jak się okazało, przecudownych Pań, które poratowały mnie dodatkowo ciążowymi ciuchami dla mnie jako dodatek do zakupów:)

    Najbardziej opłaca się kupować w pakietach czy kartonach. Umawiałam się w ciemno oceniając po 1 zdjęciu z ogłoszenia i na miejscu dopiero widziałam cały przekrój ciuszków. Nie zdarzyło się by mi się coś nie spodobało.

    Rzeczy dla malucha rzadko są zniszczone, liczy się tylko gust mamy. Ja kupiłam wszystko jak dla małego dorosłego, bez zbędnych dziecięcych obrazków, same jeden kolor, delikatne paski czy małe wzorki, neutralne kolory. Polecam takie zakupy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 20:29

    3jgxp07wp1l9pirn.png
    93scqh4ssispbe1s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ