X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Sklepy dziecięce-Wrocław
Odpowiedz

Sklepy dziecięce-Wrocław

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Femme Przyjaciółka

Wysłany: 10 lipca 2015, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłe mamusie i te obecne :)
    Wybieram się do Wrocławia na poszukiwania wózka, łóżeczka, elementów wyprawki dla mojego maluszka... Jedyny sklep jaki mi do tej pory polecono to Askot. Jakie inne jeszcze znacie? Takie, żeby był duży wybór i bogaty asortyment a nie jakiś mały salonik jak w moim mieście...

rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2015, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno znajdziesz Smyka, tylko musisz poszukać takiego większego

• Donek Koleżanka

Wysłany: 10 lipca 2015, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam w askocie faktycznie duży wybór wózków, łóżeczek też jest troche w przystępnych cenach jednak niektóre elementy wyprawki warto kupić przez internet bo mają niezłą przebitkę. Ciuszki zdecydowanie fajniejsze są w smyku,h&m czy f&f w tesco:)

Mama Aniołka 11tc oraz Wiktorka 34 tc
    PCO, niedoczynność z Hashimoto, laiden hetero, niedobór białka s, dodatni antykoagulant tocznia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ