X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Sklepy dziecięce-Wrocław
Odpowiedz

Sklepy dziecięce-Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłe mamusie i te obecne :)
    Wybieram się do Wrocławia na poszukiwania wózka, łóżeczka, elementów wyprawki dla mojego maluszka... Jedyny sklep jaki mi do tej pory polecono to Askot. Jakie inne jeszcze znacie? Takie, żeby był duży wybór i bogaty asortyment a nie jakiś mały salonik jak w moim mieście...

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno znajdziesz Smyka, tylko musisz poszukać takiego większego

  • Donek Koleżanka
    Postów: 48 13

    Wysłany: 10 lipca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam w askocie faktycznie duży wybór wózków, łóżeczek też jest troche w przystępnych cenach jednak niektóre elementy wyprawki warto kupić przez internet bo mają niezłą przebitkę. Ciuszki zdecydowanie fajniejsze są w smyku,h&m czy f&f w tesco:)

    Mama Aniołka 11tc oraz Wiktorka 34 tc
    PCO, niedoczynność z Hashimoto, laiden hetero, niedobór białka s, dodatni antykoagulant tocznia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ