X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Skurcze łydek
Odpowiedz

Skurcze łydek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prszyszłe mamy, czy macie też problem ze skurczami łydek? Ja 25 tydzień i kilka razy w tygodniu w nocy budzę się po kilka razy. Kupiłam wapno ale jakoś boję się je pić bez konsultacji z lekarzem...czy ktoś ma może podobny problem i jakoś sobie ulżył :) Pzdr

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na skurcze łydek w pierwszej kolejności to magnez i potas np. Aspargin. Wapno w drugiej kolejności.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • SummerVisions Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie - przede wszystkm magnez tutaj pomoże. Ja ostatnio z powodu niedoboru magnezu trafiłam do szpitala na kroplówkę magnezową. Lekarz powiedział mi, że w warunkach domowych można maksymalnie przyjmować 3 tabletki, np Magne B6.

    nzjd6vgcehf8qt7d.png

    nzjd43r8vj9vszon.png

    Stay positive!
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, dziś mam wizytę zapytam lekarza żeby nie brać leków w ciemno póki co co drugą noc się budzę z powodu skurczu w łydkach. Ale jakoś to przeżyję najważniejsza jest dzidzia :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 30 marca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak dziewczyny piszą - magnez, magnez i jeszcze raz magnez. Miałam to samo i pomogło :)

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 30 marca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już zakupiony, dr potwierdziła , że można spokojnie brać więc po co się męczyć. Liczę na to , że skurcze przejdą.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ