X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Skurcze w 6 miesiącu ciąży
Odpowiedz

Skurcze w 6 miesiącu ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Biorę luteine pod język 2x dziennie po 2 sztuki i mam codziennie skurcze, co prawda bezbolesne ale brzuch mi się robi jak kamień. Wczoraj naliczyłam ok 11 w ciągu dnia ale myślę ze w nocy tez je mam bo rano jak się budze to mam twardy brzuszek. Od wielu miesięcy biorę magnez 3x dziennie ale chyba slabo pomaga. Wczesniej bralam luteine dopochwowa i skurcze byly może z 2x dziennie ale musialam ja przerwać żeby odbudować florę. Dziewczyny, czy któraś z Was miala tak często twardnienie brzucha? To na pewno skurcze ale się martwie bo cos często jak na 24 TC :(
    Szyjke ostatnio mialam ok.Nie skrocila Sie na szczęście.Wizyta za tydzień.

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila myślę ze to normalne skoro nic nie boli. Jesli bardzo sie martwisz to skonsultuj sie ze swoim lekarzem i powiedz o swoich obawach. Pizdrawiam i zycze spokojnego dotrwania do rozwiazania.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na skurcze brałam no-spe 3 razy dziennie po 2 tabletki plus magnez 2×3 tabletki. Oprócz tego dużo leżałam gdy miałam taki słabszy dzień bo nawet zwykłe sprzątanie w domu nasilały skurcze.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam za odpowiedzi. Zaraz sobie zerkne Szotka w temat który podałaś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szotka wrote:
    Hej, ja opisałam moją sytuację skurczy i twardniejącego brzucha w temacie "Twardnienie macicy (brzucha). Która miała taki problem?"
    Nie wiem, czy wklejać link? Tam więcej dziewczyn pisze właśnie o skurczach. Na pewno się dużo dowiesz i, mam nadzieję, uspokoisz :)

    Jednak proszę o link :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:34

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ