X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Śluz
Odpowiedz

Śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • moni1403 Ekspertka
    Postów: 197 136

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziś zaczełam 14 tc i normalnie wyleciał ze mnie widnisty śluz w dość dużej ilości przestraszyłam się bo tydzień temu miałam krwotok. Myślałam że znowu to samo.Jaki macie śluz w II trymestrze?

    f2w3dqk3jx49b2s0.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy jak dużo tego było, jak chcesz być spokojna to do lekarza przedzwoń zapytaj. ale mi się wydaje, że nie ma powodu do zmartwień ja też mam czasem taki wodnisty

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/gluty-sluzu-sluz-w-ii-tr,7255.html

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ