X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr spanie na brzuchu w ciazy??
Odpowiedz

spanie na brzuchu w ciazy??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. cala ciaze spalam na bokach i na plecach. Jednak dopadla mnie rwa kulszowa.łekarze nie potrafia pomoc i zeby sobie ulzyc to polozylam sie na brzuchu na 10 minut.... przestalo bolec. ale teraz zastanawiam sie czy nie ugotlam tam dziecka i nie spowodowalam jakis wad rozwojowych>... wcozoraj mialam usg i wszystko bylo ok. nastepne za 5 tygodni. w internecie czytalam ze na brzuchu spac nie mozna to prawda???. t

    poooomocy
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) sama kiedyś też dużo o tym czytałam na internecie. Przed ciążą byłam przyzwyczajona spać na brzuch no i musiałam zmienić moje spanie z brzucha na bok. Bardzo się bałam, że w nocy niekontrolowanie podczas spania przekręcę się na brzuch. Cały jeszcze mam ten strach ale jakoś udaje mi się spać całą noc na boku. Czytałam różne opinie i z tego co znalazłam to do póki brzuch nie przeszkadza to można się tak położyć. Później z większym brzuszkiem jest kłopot bo prawdopodobnie jest takie uczucie jakby się na piłce leżało i Tobie by było niewygodnie. Dziecko jest w brzuszku dobrze chronione więc myślę, że spokojnie nie masz się co martwić ;)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spałam na brzuchu do 20 tyg ^^ oczywiście nie cały czas, tylko czasami. potem brzuchol wyskoczył i nie dam rady już się na brzuch położyć choćbym chciała. a synek rośnie i zdrowy jest ;)

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zazwyczaj spie na boku... abo na plecach z tego co mi mówi mąż. na brzuchu polozylam sie tylko na pare minut bo juz nie wyrabialam z kregoslupem. i musialam sie ekko wygiac bzeby kregoslup wyciagnac bo juz nie daje rady

    poooomocy
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 5 miesiąca spałam na brzuchu pod koniec już był problem bo brzuch zaczął przeszkadzać :)

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powinno się leżeć na brzuchu aby nie ścisnąć dziecka- słowa mojej lekarki która naprawdę jest godna zaufania

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Nie powinno się leżeć na brzuchu aby nie ścisnąć dziecka- słowa mojej lekarki która naprawdę jest godna zaufania
    Zależy w którym tygodniu... tak samo jak nie powinno się spać na plecach. Tylko istotne od kiedy.

    klz9df9hvltz8vcc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ