X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Szyjka w 18 tc
Odpowiedz

Szyjka w 18 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny intuicyjnie poprosilam mojego lekarza o zbadanoe szyjki stwierdzil ze mialam "nosa" bo ma 1.7m dal skoerowanke na szpitalpo czym poszedl na 2 miesieczny urlop.
    Poszlam na szpital nje przyjeli mnie bo stwierdzkli ze szyjka 3.5 cm. Za 3 dni u innego lekarza szyjka 2.1cm i pessar. Zrobilam wymaz i ode na wizyte a tam karta ze urlop 2 tyg. Jestem zalamana nie wiem gdzie i do kogo isc juz z ta ciaza i szyjka. Jak tak mozna sie mylic ? Komu ufac ? Czy szyjka moze robic takie numery ? Czy oni sie na tym nie znaja po prostu ?

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Nola23 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd jesteś?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ