X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Temperatura
Odpowiedz

Temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was z temperaturą? Jestem w 12tc. Co jakiś czas mierzylam i bylo ok 37,2. Od 2 dni 36,8 .Boję sie bardzo a USG dopiero za tydzień...

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U większości kobiet w ciąży z biegiem czasu temperatura się normalizuje. Ja ostatnio miałam 35,9 i jest wszystko ok. Nie panikuj :)

    LuckyMe lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nika94 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sprawdzałam temperature na początku i różnie to było ale w końcu przestałam mierzyć bo po co się dodatkowo stresować. Każdy jest inny przecież. A dzisiaj jestem szczęśliwą mamą 3-miesięcznej córci :) Proponuje wrzucić na luz

    LuckyMe lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ