X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Test ciążowy
Odpowiedz

Test ciążowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 27 sierpnia 2024, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika98 wrote:
    Hej dziewczyny

    Głupie pytanie.
    Rozpoczęłam 14 tydzień. Dlugo staraliśmy się o maluszka i panikuję. Wcale nie przytylam, brzuch się nie powiększył. Nie wiem po co - zrobiłam test ciążowy.

    Początkowo na testach wychodziła gruba krecha. Teraz test też jest pozytywny ale kreska jest jasna. Czy to możliwe, że po prostu hCG jest już niższe stąd taki wynik?

    Ale nie każda kobieta ma objawy ciąży… jeżeli to jest Twoja pierwsza ciąża, to brzuch wyrzuci pewnie dopiero koło 20tc. Ja do 18tc schudłam 1,5kg, brzuch mi się nie powiększał 🤷🏻‍♀️dopiero ok 20tc zaczął rosnąć, teraz już mam wrażenie że z dnia na dzień jest większy. To wszystko jest totalnie normalne. Nie rób żadnych testów, to bez sensu. Jeżeli na badaniach jest wszystko ok to nie ma się czym martwić! Szczególnie, że w 14tc już napewno jesteś po 1 badaniu prenatalnym. Napewno nic się nie dzieje.

    age.png
  • Waflut Autorytet
    Postów: 813 651

    Wysłany: 27 sierpnia 2024, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika98 wrote:
    Właśnie jestem bezpośrednio przed badaniem prenatalnym. Ustalone na jutro. Stąd coraz większy stres :(

    To tymbardziej jutro się uspokoisz, że wszystko jest w porządku :)

    Weronika98 lubi tę wiadomość

    age.png
  • AgaKa800 Autorytet
    Postów: 284 321

    Wysłany: 4 września 2024, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit. Pomyliłam posty 🥲🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2024, 02:18

    21.06 ⏸️ 1cs
    10.07 6+3 z serduszkiem ♥️
    26.08 prenatalne, niskie ryzyka 😇
    4.09 wszystko oki!
    23.09 widzimy się kolejny raz 🍀
    27 lat🥰

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ