X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Test obciążenia glukozą 75 g
Odpowiedz

Test obciążenia glukozą 75 g

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misiunia85 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 10 lipca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dziś robiłam test 75g glukozy i wyszły mi wyniki

    na czczo 82mg/dl
    po 1 godz 167 mg/dl
    po 2 godz 155 mg/dl

    dwie pierwsze w normie ale ostatnia wartość po 2 godz podwyższna czy mam sie czym martwić?:( czy to cukrzyca?
    wizyte u lekarza mam dopiero w piatek:(

    Jak u was kształtowały sie wyniki?

  • Kama_88 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno nie przekraczać 140, ale nie ma tragedii. Nie martw się na zapas, lekarz powie Ci co i jak

    Czekamy na naszą niunię ♡
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 12 lipca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podejrzewam, że na wszelki wypadek przejdziesz na diete, daj znać.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ