X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Twardnienie macicy w 14tyg.
Odpowiedz

Twardnienie macicy w 14tyg.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka

Wysłany: 17 września 2017, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Twardnieje mi macica... i od mniej więcej 12 13 tygodnia. Nie boli to ale spina się na chwilkę i puszcza... albo jak zmienię pozycje. Pytałam o to lekarza ale po badaniu usg nie stwierdził nieprawidłowości. Szyjka 6cm. Powiedział że jak coś to mogę wziąć nospe 2.razy dziennie i tyle... ale jednak się martwię. Najczęściej jak leżę to widzę jak zbiega mi się brzuch w jedno miejsce... szukałam czegoś na necie ale widzę że dziewczynom się to zaczyna po 20 tyg. A ja mam tak wcześnie... ktoś tak.mial ?

7v8rdqk3dbllser2.png
  • Aleksandra94 Przyjaciółka

Wysłany: 17 września 2017, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie mam to samo,jestem w 12tygodniu. Tez sie martwie,usg mam dopiero za 2tygodnie i wtedy zapytam. Mi spina sie na dluzej niz chwilka ,bolu przy tym nie czuje, ale nospe lykam. Daj znac jak cos sie dowiesz

zi13skjopgsx41pb.png
  • OvuGrażyna Ekspertka

Wysłany: 17 września 2017, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie nie biorę no spy...

7v8rdqk3dbllser2.png
  • appee Ekspertka

Wysłany: 18 września 2017, 23:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie są prawidłowe twardnienia, ale też nie ma co panikować. Jak najbardziej trzeba powiedzieć lekarzowi, powinien dać coś przeciwskurczowego. W 1 ciąży brałam MagneB6 (poród o czasie), teraz Spasmolinę. Dopóki nie boli brzuch, warto wziąć coś przeciw skurczom, jeśli jest możliwość to położyć się, a przynajmniej zmienić pozycję.

Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

ex2bvcqgf0ivz93s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ