X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Twardy brzuch/luteina/leżeć i czekać
Odpowiedz

Twardy brzuch/luteina/leżeć i czekać

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marribella Znajoma

Wysłany: 23 października 2021, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. To już 4 lata jak tu nie zaglądałam. To moja 4 ciąża. Pierwsza zakończona w 36 tc, druga w 12 tc a trzecia w 37, z tym, że z pessarem od 6 mc.Teraz jestem w 21 tc i zaczęło się. Brzuch się stawia, wczoraj co 10 min..dziś jestem z ginekologiem. na linii i biorę lutkę i magnez. Wizyta dopiero we wtorek... Nie wiem jak szyjka. 3 tygodnie temu było ok. Leżę i się denerwuję... ojojajcie mnie please...

• Kobobo Ekspertka

Wysłany: 24 października 2021, 00:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście lepiej by było gdyby tego nie było, ale bądź dobrej myśli i postaraj się nie stresować, bo stres nie pomoże się rozluźnić. Najważniejsze że jesteś w kontakcie z lekarzem i już jakieś środki zaradcze z jego rekomendacji wjechały. Będzie dobrze!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ