X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Twardy brzuch/luteina/leżeć i czekać
Odpowiedz

Twardy brzuch/luteina/leżeć i czekać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marribella Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 23 października 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. To już 4 lata jak tu nie zaglądałam. To moja 4 ciąża. Pierwsza zakończona w 36 tc, druga w 12 tc a trzecia w 37, z tym, że z pessarem od 6 mc.Teraz jestem w 21 tc i zaczęło się. Brzuch się stawia, wczoraj co 10 min..dziś jestem z ginekologiem. na linii i biorę lutkę i magnez. Wizyta dopiero we wtorek... Nie wiem jak szyjka. 3 tygodnie temu było ok. Leżę i się denerwuję... ojojajcie mnie please...

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 24 października 2021, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście lepiej by było gdyby tego nie było, ale bądź dobrej myśli i postaraj się nie stresować, bo stres nie pomoże się rozluźnić. Najważniejsze że jesteś w kontakcie z lekarzem i już jakieś środki zaradcze z jego rekomendacji wjechały. Będzie dobrze!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ