X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ucisk na brzuch
Odpowiedz

Ucisk na brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hope2018 Autorytet
    Postów: 464 322

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki,

    Koleżanka ze szczęścia jak gratulowala mi ciazy oparła sie o moj brzuch tak ze mnie zabolal. Jestem w 16tyg ciazy. Czy myslicie ze cos moglo stac sie z Maluszkiem?

    Brzuch mnie pobolewa ale bardziej wiąże to z tym ze dlugo siedziałam na imprezie w jednym miejscu. Tak myślę. choc to nie ukrywam ze tez mnie martwi bo chyba nie do konca powinno tak być

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ