X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Witaminy prenatalne plus magnez??
Odpowiedz

Witaminy prenatalne plus magnez??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na forum jest łatwiej , w ciąży wszystko wychodzi dostałam skierowanie do kardiologa w regestracji pani powiedziała ze terminy sa na styczeń grudzien a ja termin porodu mam na koniec czerwca ale chyba pewnie musze sie zarejestrowac

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • chcebycmama Autorytet
    Postów: 895 2249

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolka wrote:
    Witajcie!
    Mam do Was pytanie. Od początku ciąży źle wyglądam. Pogorszyła mi się cera (min wyskoczyły suche skórki na skrzydełkach nosa) i strasznie wypadają mi włosy :/ czytałam że to może być brak magnezu. Wyniki mam dobre i biorę witaminki (lade vit) ale one zawierają tylko 75 mg magnezu (20% zapotrzebowania) i stad moje pytanie...
    czy mogę dodatkowo zażywać magnez? jeśli tak to z jakiej firmy polecacie najbardziej?
    Z niecierpliwością czekam na odpowiedz
    Ja biorę od początku pregna Plus i rewelacyjnie wyglądam i się czuje. Polecam. :-)

    Syn, roczek.
    Okruszek, 20 tydzień w brzuszku. :-)
  • Sharin Znajoma
    Postów: 18 23

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie biorę Pregna Plus i dodatkowo Pregna DHA, niestety w tych witaminach nie ma magnezu, dlatego w aptece farmaceutka zaproponowała (ponieważ odczuwam bóle mięśni i skurcze w łydkach) Chela Mag B6-Mama. W sumie wit. B6 łykam 250% dziennie, a magnezu tylko 27%. Też się przestraszyłam o tą witaminę B6, żeby nie przedawkować, ale farmaceutka powiedziała, że tego się nie przedawkuje. Mimo wszystko ChelaMagB6 biorę tylko 1 tabletkę, nadal odczuwam, że mam za mało magnezu, ale staram się wcinać orzechy włoskie, żeby choć trochę naturalnie uzupełnić braki.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ