X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr wozek Camarelo Sevilla wasze opinie
Odpowiedz

wozek Camarelo Sevilla wasze opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zastanawiam sie nad zakupem wozka Camarelo Sevilla. Zaleta w nim dla mnie jest to ze jest lekki (mieszkam na 4 pietrze bez windy) i ma duza gondole. Wczesniej bralam pod uwage wózek Tutek Grander lub Tambero.
    prosze o Wasze opinie na temat wózka Camarelo Sevilla.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, co prawda nie jestem użytkownikiem tego wózka bo podobnie jak Ty dopiero jestem w ciąży ale ja już jestem zdecydowana co do wyboru wózka tej firmy. Co prawda raczej będzie to Carmela niż Sevilla ale to tylko z uwagi na kolor tkaniny :) Seville mają moi znajomi, którym w listopadzie urodził się synek i są baaaardzo zadowoleni. Niewątpliwym plusem jest duża, ciepła gondola, to jest dla mnie szczególnie ważne bo termin mam na październik więc gondolę użytkować będę głównie w okresie zimowym :) Poza tym plusem jest dość nisko opuszczana budka od gondoli, jeśli do tego dodamy ochraniacz na nóżki to mogę mieć pewność, że dziecko mi nie zmarznie podczas spacerów :) Poza tym wózek łatwo się składa, i jest faktycznie lekki, koleżanka sama wnosi go na 2 piętro i nie narzeka :) Poza tym bardzo fajna jest również spacerówka, o wiele większa od innych spacerówek, które są w komplecie z wózkami 3 w 1. Dla niektórych minusem mogą być wymiary wózka bo są dość znaczne ale ja i mąż jesteśmy wysokimi osobami więc dla nas jest idealny :) Oglądaliśmy ostatnio w sklepie Carmele i jest praktycznie identyczna więc nasz wybór padnie chyba na nią... tym bardziej, że zakochałam się w wersji kolorystycznej granatowo-biało-czerwonej :) Poza tym te wózki różnią się torbą, Carmela ma trochę większą no i ochraniacz na nóżki przy gondoli ma w Carmeli okienko przez które widać bobasa :) natomiast Sevilla ma ten ochraniacz w całości zabudowany... Poza tym w Carmeli jest dodatek ekoskóry i można wybrać tkaninę żakardową lub zwykłą, przy Sevilli tego wyboru nie ma... ale to już są szczegóły, fakt jest taki, że jak dla mnie wózek jest fantastyczny :) uff ale naskrobałam :D mam nadzieję, że Ci choć trochę pomogłam :)

    Barbie24, antoszka lubią tę wiadomość

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez się carmela podoba już prawie jestem zdecydowana na niego bo moje dzidzi lutowe wiec tez zima mnie czeka wiec trzeba wózek dosyć cieply mieć:-]

    74di4z17q2rryrdy.png
  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może moja opinia jeszcze pomoże :) ja mam wózek camarelo sevilla i jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona mam córke która ma rok i 4 msc w gondoli jezdziła do 9 miesiąca, też dlatego ,że wczesniej na spacerze lubiła spac a w gondoli było jej wygodnie wg mnie ma same zalety no może wadą jest to że zajmuje duzo miejsca w samochodzie ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to naprawdę gorąco polecam! :)

    antoszka lubi tę wiadomość

    80e684ff13.png
  • anjaniebieska Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, kupiłam carmele- turkus :) mimo że Dzidzi jeszcze na świecie nie ma, w wózku woziłam dzieci znajomych, w gondoli wciąż mieści się półroczna- ale większa niż inne dzieci córka przyjaciólki a dziś woziłam 2 tygodniowego synka kolejnej koleżanki, super!!!!! już nie mogę się doczekać jak urodzę

    c55fcsqvpjqh5h2e.png
    dqprj44jnr1dy8hj.png
    wniduay39sxul8lh.png
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie nie posiadam dokładnie tego modelu, ale mamy spacerówkę Camarelo Eos.
    Na początku uzykowania byłam straaaasznie zadowolona- wózek leciutko się prowadzi w porównaniu do poprzedniego który mieliśmy. Ale po stosunkowo krótkim użytkowaniu widać jego mankamenty- wózki tej firmy nie są trwałę i widać, że zrobione są z gorszych jakościowo materiałów. Wszelkie plastikowe elementy przy najmniejszym dotknięciu z podłożem niesamowicie się rysują i ścierają. Kółka telepią... no masakra. Nie wiem ile trzeba by dać za wózek by być zadowolonym.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem posiadaczką wózka Camarelo Sevilla już od roku. Używaliśmy i gondoli i spacerówki. Recenzja na blogu.
    http://ciazaiforma.blogspot.com/2016/02/wozek-camarelo-sevilla-recenzja.html
    mam nadzieję że dodawanie linków nie jest zabronione :P
    Pozdrawiam

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam camarelo carera i jestem mega zadowolona! Zalety zostały wyżej opisane

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bede kupowac wózek camarelo :)

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Stokrotka_92 Przyjaciółka
    Postów: 91 94

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w tych wózkach nie są za małe te kosze na zakupy? Też się zastanawiam nad tą marką i nie wiem czy to nie będzie problem

  • antoszka Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam też bardzo spodobała się Sevilla :)
    zastanawiam się tylko jakie wymiary ma gondola wewnątrz?, chciałabym wozić malutką trochę dłużej niż do 6 miesiąca, bo to wypadnie pod koniec stycznia..:|

    Anetka :D 18.07.2016
    dqpr9vvjts2l1zsu.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Sevilli mamy naprawdę duży kosz na zakupy,sporo się mieści :)

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam ten wózek w weekend - robi naprawdę dobre wrażenie. Ja finalnie chyba się zdecyduję na Expander Mondo, ale Camarello Sevilla bardzo mi się podobał - jest w miarę lekki, ładny i ma dużą gondolę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ