Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr wysokie leukocyty na początku II trymestru
Odpowiedz

wysokie leukocyty na początku II trymestru

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Na początku chciałam się przywitać, ponieważ jest to mój pierwszy post:)
    Moje pytanie jest takie: czy któraś z Was miała wysoki poziom leukocytów w ciąży? Przy badaniach w I trym. miałam je lekko podwyższone tzn.11 tys. teraz na początku II trym. ta wartość wynosi już ponad 16 tys. Jestem zaniepokojona, ponieważ nie mam żadnych dolegliwości związanych z zapaleniem, crp i ob. w normie. Dodam, że przyjmuje encorton 10mg, acard i fraxiparine. Czy może, któraś z Pań miała podobne wyniki przy takiej kombinacji leków? Wizytę u lekarza mam 3 lipca ale denerwuję się strasznie...

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    norma leukocytów dla kobiet w ciąży wynosi od 11 tys.-15 tys. więc wychodzi na to że sa nieznacznie podwyższone ;) nie martw się na zapas bo tylko zaszkodzisz dzidziusiowi, wszystko jest w normie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 12:08

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ