X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Za duże łożysko.
Odpowiedz

Za duże łożysko.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 16 października 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 14 tygodniu ciazy i moja doktor powiedziala dzisiaj ze jest zaniepokojna moim lozyskiem.. Tzn. Wg niej jest dużo za duże. Mial tak ktos? Co to moze oznaczac. Kazala czekac miesiac do nastepnej wizyty...

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 17 października 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultuj z innym lekarzem, na innym sprzęcie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ