X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Zbiórka dla Belli93❤️
Odpowiedz

Zbiórka dla Belli93❤️

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stokrotka2000 Ekspertka
    Postów: 159 114

    Wysłany: 31 lipca 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, staraczki, mamuśki! Wszystkie ręce na pokład!
    Chyba nie ma tu szanującej się forumowiczki, która na swojej trudnej drodze nie spotkała dobrej duszy jaką jest nasza koleżanka Bella93! A jeśli do tej pory nie miałyście z nią styczności to akurat jest świetna okazja! 😊
    Nasza Bella, nasza dobra dusza, niejednej służyła tu pomocą, dobrą radą i wsparciem. Jest kopalnią wiedzy i zawsze się nią dzieli.
    Przeszła więcej niż niejedna z nas i wiele z nas razem wzięte.
    Tym razem to my możemy zrobić coś dobrego, tak małego, a tak wielkiego.

    To kropla w morzu wydatków jakie Iza ponosi więc pomóżmy, każdy gorsz się liczy.

    Bella93 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ