X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Zbyt ruchliwe dziecko
Odpowiedz

Zbyt ruchliwe dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Moja mala od9tyg byla bardzo aktywna. Kazde kolejne usg potwierdzalo to lekarzom ktorzy mowili ze aktywne dziecko nie dajac im zrobic dobrego zdjecia. Jednak teraz w 25tyg ona po prostu nie spi. Od kiedy czuje bardzo wyraźnie kopniaki zauwazylam że spi kilka godzin na dobe. Ma 10xczkawki i pelno innych ruchow. Wizyte mam za tydzien ...

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 15

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko też ciągle czuję, jak zasypiam i jak się budzę. Od początku jest taki aktywny, mimo, że mówi się, iż poczatkowo ruchy mogą być nieregularne. Wariuje od rana do nocy, w ciągu dnia chyba nie ma ani 30 minut bez kopniaka albo przesuwania się. Raczej się z tego cieszę niż martwię - po prostu ruchliwe dzieci mamy:)

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę że nie ma co się martwić, dzidzia się nudzi to fika a że jest większa to czujesz ją wyraźniej. zresztą ona może spać a i tak ruszać nogami przez sen ;)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie może juz MA malo miejsca ;) dzis z rana spi ufff . Niech odpoczywa

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ