X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr 38+3, 2700gram
Odpowiedz

38+3, 2700gram

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arthaney Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2017, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z mam ma taką samą wagę dziecka w tym tygodniu ciąży ?
    Lekarz kazał kontrolować? Czy się nie martwić?

f2w3gov3rq5rap75.png
  • Leticia Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2017, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka urodziła w tym samym dniu ciąży dziecko ważące bodajże 2620. I wszystko było w porządku :)

km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • zolla Koleżanka

Wysłany: 2 marca 2017, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam się w terminie i ważyłam 2800 gram i zapewniam, że nic mi nie jest :-)

• Jagah Autorytet

Wysłany: 2 marca 2017, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja corka urodzona 6 dni po terminie, wyskoczyla z waga 2580g - jest zdrowa i silna, nie bez powodu nazywamy Ja pieszczotliwie - Diabolina ;)

Po prostu urodzisz drobne i male dziecko, badz dobrej mysli i szczesliwego rozwiazania! :)

oyeykova lubi tę wiadomość

1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Agmathia Debiutantka

Wysłany: 4 marca 2017, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie denerwuj się wagą - USG też troche przekłamuje. 2700 - mieści się w dolnej granicy normy. Ja urodziłam się 2600 o czasie i miałam 10/10 :) Po prostu będzie mała kruszynka, która później zobaczysz jak Ci przybędzie na wadze :)

f90e608eab.png
  • melonova Koleżanka

Wysłany: 6 marca 2017, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przepływy, łożysko i inne parametry są w normie to nie ma się czym martwić :) Ja np. z zasady rodzę małe dzieci. Teraz znowu mnie czeka dzidzia mniejsza. USG też może zaniżać wagę.

w4sq43r87l71dkcl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ