X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Amol
Odpowiedz

Amol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 23 marca 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosujecie? Jeśli tak to w jaki sposób i w jakich sytuacjach? I jak z dziećmi - można, nie można? Od jakiego wieku?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 248 56

    Wysłany: 23 marca 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smaruje bolace miejsca, dodaje lyzeczke do wody z cytryna przy przeziebieniu itp. Dzieciom smaruje klatke piersiowa i lopatki przy chorobie (wczesniej skore natluszczam olejem kokosowym).
    Smarujemy na stawy jak bola (u mnie kolano) na zoladek jak krople mietowe. Zalaczona jest ulotka jak stosowac.

    Amol ma bardzo wiele zastosować i jest uważany generalnie za naturalny oraz bezpieczny środek (również dla dzieci).
    https://liki24.pl/search/amol/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2021, 12:03

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 27 marca 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amol jest dobry na wszystko... Ja stosuję na przeziębienia, do inhalacji, na bolące nadgarstki, kolana, moja babcia miała bolące ucho i smarowała olejkiem kamforowym. Powiedziałam jej żeby natarła się Amolem. Na drugi dzień jak ręką odjął.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2021, 22:06

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ